O mnie

Napisać coś o sobie… Hmm dużo osób ma z tym problem i chyba ja też do nich należę ponieważ za nic nie wiem co tu sensownego napisać ale coś muszę więc pora zacząć.

Karol, student z Kielc, a co studiuję to sam już nie wiem, niby pisało że informatykę ale jak patrzę na plan i widzę przedmioty humanistyczne typu historia muzyki czy też (pozwolę sobie skopiować z planu) Ochrona środowiska naturalnego i rozwiązań proekologicznych, to sam nie wiem co ja naprawdę tam robię. Jeszcze chwila a pracę inżynierską będę pisać nt. Wpływy papieru toaletowego na kulturę europejską.

Teraz wypada wspomnieć co lubię a lubię wiele rzeczy. Zaczynając od rozrywki czyli dobry film, książka, gra, muzyka. A z tym wszystkim jest magia bo i przeczytam coś z Gwiezdnych Wojen a i też nie mam oporu przed Przedwiośniem czy też Hrabiego Monte Christo. Muzyka podobnie bo i szczerze lubię klasykę jak i rock czy metal, mam jedną zasadę żadnego walenia w kaloryfer czy wiercenia udarowego, techno czy tam trance odpada. Filmy ehh filmy tutaj też nie mam jakiegoś schematu co tylko oglądam, romansidło może mi podpaść a jakiś film akcji może być dla mnie po prostu głupi. A w grach najważniejsza jest fabuła, nie dawno ponownie przeszedłem Deus Exa, obecnie rozczulam się nad Bioshock Infinite za piękne zakończenie które zostawia więcej pytań niż odpowiedzi. Nie pogardzę dobrą strategią ale za StarCraftem nie przepadam, wolę AoE 2. Wolę nie rozpisywać się z tym co mnie się podoba bo wyjdzie z tego nie mały textwall.

Czym się zajmuję? A sam już nie wiem, łapę się tego co mogę. Prawdopodobnie zwiążę moją przyszłość z tą ogromną dziedziną zwaną informatyką. Dokładnie sam jeszcze nie wiem, lubię poprogramować ale nie mam powalających w tym umiejętności, lubię bezpieczeństwo i lubię to i tamto. Administrować też jest fajnie jak i grzebać w czymś np. jakiejś grze aby coś w niej zmienić. Jeden mam problem, nie chce mnie się. Należę do leni ale leni pracoholików, jak już się przełamię i za coś zabiorę to robię to do końca i tak aby jak najbliżej perfekcji.

Ten blog to czysto hobbistycznie stworzyłem, nie wiem jak często coś będę wrzucać na niego i co dokładnie. Wiem że jakieś moje dzieła tutaj udostępnię czy też jakieś przemyślenia. Tak w ogóle gratulacje że przeczytałeś to ;).