GW2Stuff Overlay wersja kompaktowa

Category: Apki, mody itp.Gram w gręNerd Zone Comments: 3 komentarze

Nie tak dawno temu ArenaNET udostępniła dostęp do API Guild Wars 2. Chodź na tę chwilę jest to bardzo prosty system dzięki któremu możemy tylko odczytać statusy eventów.

Oczywiście nie jest to tak hop siup, oddzielnie się pobiera ID serwera z którego mamy pobrać status oraz oddzielnie ID eventu. Ale nie ma się co rozwodzić, nie od razu Rzym zbudowano. Ekipa GW2Stuff która zajmowała się zegarami eventów zgrała je z API a po kilku dniach udostępniła program który wyświetla te zegary w grze (małe sprostowanie ten program nie wrzuca swojego interfejsu do gry tak jak taki Xfire czy STEAM tylko wyświetla zawsze na najwyższej warstwie swoje okno, więc wymagane jest działanie GW2 w trybie okienkowym) LINK.

Jak widać na tym screenie aplikacja jest dość duża, na dużej rozdzielczości to nie przeszkadza ale na takim laptopie już jest problem. Nie dość że mało eventów wyświetla to jeszcze marnuje dużą powierzchnie ekranu. Dzięki temu że autorzy udostępnili kod to nie trzeba im zawracać głowy wersją mini, Visual Studio 2012 i do boju. Wynik (lewo wersja moja, prawo oryginał, rozdzielczość typowo laptopowa):

WUMyRWB

Jak widać więcej się mieści informacji na mniejszej części ekranu.

Oczywiście autorami tej aplikacji jest GW2Stuff ja ją tylko zmodyfikowałem i udostępniam bo zauważyłem że w gildii kilka osób pobrało.

Wersja 0.2 posiada ciekawe opcje konfiguracyjne.

3 komentarzy do GW2Stuff Overlay wersja kompaktowa

 • Ravenheart Gloom | GW2Stuff 0.2 mini  pisze:

  […] Ekipa GW2 Stuff wypuściła nową wersję Overlaya. 0.2 posiada opcje konfiguracyjne takie jak np. wybieranie typu wyświetlanych eventów. Wersja mini dostępna w zaktualizowanym wpisie TUTAJ. […]

 • Saxa  pisze:

  a mi sie pojawia ze aplikacja nie została poprawnie otworzona i nie chce dzialac ;/

  • raven4444  pisze:

   Nikt mnie nie zgłaszał takiego problemu, spróbuj ponownie pobrać albo przetestować wersje oryginalną. Możliwe jest też że to problem z .NET 4.5

Dodaj komentarz